TRT 1'in reyting rekorları kıran dizisi Teşkilat 47. bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 46. bölümü ile nefesleri kesti Birçok kişi Teşkilat'ın 47. bölümünü merak etmeye başladı. Bunun içinde arama motorlarından sevilen dizinin yeni bölümü hakkında araştırmalara yapmaya başladı. Teşkilat 47. bölümü kesintisiz yeni bölüm izle...

Teşkilat 46.Bölümü yayınlandı. Teşkilat 47. bölüm ile ekranlara gelecek. Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği Teşkilat dizisinin Pazar akşamı ekrana gelmeye devam ediyor.

TEŞKİLAT YENİ BÖLÜM İZLE

TEŞKİLAT 47. BÖLÜMÜ İZLE

Teşkilat dizisi 47. bölüm ile sevenlerini yine ekran başına kitledi. Teşkilat'ın 47. bölümü yine heyecan dolu bir bölümü ile ekranlara gelmesi bekleniyor.

TEŞKİLAT DİZİSİNİN ANA TEMASI NEDİR? TEŞKİLAT DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

TRT tarafından yayımlanan Teşkilat dizisi Türk İstihbarat'nı konu alan bir sürükleyeci bir dizidir. Türkiye'nin gelişmesini istemeyen karanlık bir yapının, özellikle son dönemlerde adından sıkça söz ettiren Türkiye'nin İHA ve SİHA programlarına yönelik bir operasyon yapmayı hedeflemektedirler. Bu karanlık yapının planlarına karşılık Milli İstihbarat Teşkilatı bünyesinde bir ekip kurularak, mücadeleye başlanır. Ve karanlık güçlerin sinsi planları bozulur... Teşkilat her Pazar günü TRT 1 ekranlarında gelmeye devam ediyor.