AK Parti Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir aday adayı oldu

AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Meryem Demir, partisinden Çorum Milletvekili Aday Adayı olduğunu duyurdu.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir aday adayı oldu

AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Meryem Demir, partisinden Çorum Milletvekili Aday Adayı oldu. Demir'in meclis üyeliğinden istifa ederken, AK Parti kadın Kolları Başkanlığı görevini sürdüreceği öğrenildi.

Dün AK Parti İl Başkanlığı’nda düzenlediği basın açıklaması ile aday adaylığını duyuran Meryem Demir, "Niyet hayırsa, akıbet hayır olur inancıyla Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, 2023 Türkiye Yüzyılı vizyonuyla çıktığımız bu yolda, mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğum AK Partimiz'den 28. Dönem Milletvekili Aday Adaylığı başvurumu il başkanlığımıza yaptım."dedi. Toplantıya AK Parti İl Başkanı Av. Murat Günay, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Bektaş ile il ve ilçe yöneticileri katıldı.

YENİ MECLİS ÜYESİ İDRİS KESKİN

Çorum Belediye Meclisi'nin AK Partili Meclis Üyesi olan Meryem Demir'in aday adaylığı istifası ile boşalan meclis üyeleğine ise yedek üye İdris Keskin geldi.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2023, 20:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER