Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 30. Bölüm yayınlanacak mı? Yeni bölüm olacak mı?

TRT 1'in perşembe günleri reyting rekorları kıran ve sevilen tarihi dizisi Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı yine dopdolu bir bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 29. bölümüyle izleyici ile buluşan tarihi dizi yine tam not aldı. Birçok kişide 30. bölümü merak etmeye başladı. Peki Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 30. Bölüm yayınlanacak mı? Yeni bölüm olacak mı?

Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 30. Bölüm yayınlanacak mı? Yeni bölüm olacak mı?

TRT 1'in perşembe günleri reyting rekorları kıran ve sevilen tarihi dizisi Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı yine dopdolu bir bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 29. bölümüyle izleyici ile buluşan tarihi dizi yine tam not aldı. Birçok kişide 30. bölümü merak etmeye başladı. Peki Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 30. Bölüm yayınlanacak mı? Yeni bölüm olacak mı

TRT 1'in sevilen tarihi dizisi Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı yine nefesleri kesti. 29. bölüm yine reytinglerde zirve aldı. Birçok kişi dizilerin bayram tatiline girmesinin ardından 30. bölümün Perşembe günü yayınlanıp yayınlamayacağını merak etmeye başladı. Bu soruların cevabı ise haberimizde yer almaktadır.

Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 30. bölümü yayınlanacak mı?

Dizilerin bayram tatiline girmesinin ardından 30. bölümün Perşembe günü yayınlanıp yayınlamayacağını merak etmeye başladı. TRT1 yayın akışına baktığımız zaman dizinin 30. bölümünün yayınlanmayacağı tekrardan 29. bölümün ekranlarda olacağı belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER