ATV'nin reyting rekorları kıran ve Çarşamba günlerinin vazgeçilmezi olan Kuruluş Osman 93. bölümle ekranlara geldi... Diziyi yakından takip eden birçok kişi yeni bölümünde neler olduğunu merak ediyor. Bu yüzden de Kuruluş Osman'ın 94. bölümünü merak ediyor. Peki Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde neler oldu? Kuruluş Osman 94. bölüm Kesintisiz, reklamsız, HD şekilde canlı izle!

Kuruluş Osman 94. bölüm full izle araması yapanlar bu akşam atv ekranlarına kilitlenecek. Başrolünde Burak Özçivit'in yer aldığı Kuruluş Osman'da bugün 93. bölüm yayınlandı.

KURULUŞ OSMAN NE ZAMAN? HANGİ KANALDA?

Kuruluş Osman 18 Mayıs Çarşamba günü saat 20:00'de atv ekranlarında yayınlandı.

KURULUŞ OSMAN 94.BÖLÜM İZLE

Kuruluş Osman hakkında

O, kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini tutuşturacaktı. Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman'dı… Karanlığın içinde ona yol gösteren "aşk" oldu… Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını "aşkla" gördü. Gücünü kılıcından değil, "aşktan" aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını "aşkla" verdi. 72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş'un adı oldu… Kuruluş Osman… 400 çadırlık bir obadan, "ilahi aşkla" kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi.

KURULUŞ OSMAN TÜM BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLA

https://www.atv.com.tr/kurulus-osman