Ceylan müjdeyi verdi! O köye basketbol, voleybol ve halı saha yapılacak

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Sungurlu'ya bağlı Arifegazili köyüne spor sahaları yapılacağını açıkladı.

Ceylan müjdeyi verdi! O köye basketbol, voleybol ve halı saha yapılacak

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Sungurlu'ya bağlı Arifegazili köyüne spor sahaları yapılacağını açıkladı.

CEYLAN'DAN O KÖYE MÜJDE!

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan,  Çorum’un Sungurlu ilçesine bağlı Arifegazili köyünde düzenlenen geleneksel iftarda yaptığı konuşmada, köye yapılacak basketbol ve voleybol sahası ile halı saha ihalesinin gerçekleştiğini, en kısa sürede yapım işinin başlayacağını duyurdu.

Arifegazili’de düzenlenen iftar programına AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan, Erol Kavuncu, eski bakanlardan Malatya Milletvekili Bülent Tüfekçi, Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, Sungurlu Kaymakamı Fatih Görmüş, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Sungurlu İlçe Başkanı Metin Özsarı, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Bektaş, İl Genel meclis üyeleri, daire amirleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İftar programında Arifegazili köyü Muhtarı Şükrü Yadigar ile AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan birer konuşma yaptı.

İftar programının düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür eden Milletvekili Ceylan, “Bizleri en derin sevgileriyle ve muhabbetleriyle karşılayan kıymetli Arifegazili kardeşlerime teşekkür ediyorum” dedi.

VOLEYBOL, BASKETBOL SAHALARI İLE HALI SAHA

Ceylan, daha önce söz verdiği Halı Saha, Voleybol sahası ve Basketbol sahası için ihalelerin yapıldığını ve en kısa zamanda da yapımına başlanacağını söyledi.

Milletvekili Ceylan, ayrıca 2023 sonu itibarıyla Çorum’da doğalgaz verilmeyen İlçe ve beldenin kalmayacağını tekrarladı. 

‘CHP KENDİ İKTİDARINI ÜLKE VE MİLLETİN FELEKATİNDE GÖRÜYOR'

CHP’nin ve millet ittifakının siyaset anlayışını eleştiren Milletvekili Ceylan, “Dünya değişti, Türkiye değişti, her şey değişti ama CHP'nin siyaset anlayışı değişmedi. Kendi iktidarını ülkenin ve milletin felaketinde gören bu habis zihniyeti, en az teröristler ve darbeciler kadar tehlikelidir. Bu ülkede Erdoğan’ı seçimle yenemeyeceğini iyi bilen Zillet İttifakı Onu halkın gözünden düşürmek için küresel çapta oyunlar oynuyorlar. Bu oyunlar seçim zamanı BUMERANG gibi dönüp sizi vuracaktır. Ülkemize, milletimize, özgürlüğümüze, geleceğimize Ekonomik darbe yapamaya çalışan hainler asla gün yüzü göremeyecekler. İçimizdeki vatansızlar, FETÖ'cü hainler, PKK'lı ve DEAŞ'lı katil sürüleri, sözde müttefiklerimiz, hiçbiri bizleri davamızdan asla vazgeçiremeyecektir” diye konuştu.

Arifegazili köyü Muhtarı Şükrü Yadigar iftar programına kayılan davetlilere teşekkür ederken, programda İlçe Müftüsü İbrahim Köksal tarafından dua edildi.

İftar programından sonra Sungurlu’ya geçen Milletvekili Ceylan, burada teşkilat üyeleri ile toplantı yaptıktan sonra esnaf ziyareti yaparak, vatandaş ve gençlerle sohbet etti.

ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET

AK Parti heyeti Sungurlu’da Tunceli Pülümer İlçesi’nde şehit düşen kahraman Astsubay Kıdemli Çavuş Yavuz Selim Karaman’ın ailesini iftar sonrası ziyaret etti. Ziyarette şehit Astsubay Kıdemli Çavuş Yavuz Selim Karaman ve tüm şehitler adına Kur’an-ı Kerim okunarak, dua edildi.

Ziyarete AK Parti MKYK Üyesi, Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı, Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan ve Erol Kavuncu, İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, İl Başkan Yardımcısı Murat Günay, Sungurlu İlçe Başkanı Metin Özsarı, Sungurlu Kadın Kolları Başkanı Nejla Gayretli ve Sungurlu Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Kalınsazlıoğlu da katıldı.
Şehit ailesinin bir ihtiyaçları ve taleplerinin olup olmadığını soran Milletvekili Ceylan, “Sizler, bu topraklarda huzur ve güven içinde yaşamımızı sağlayan kahramanlarımızın emanetlerisiniz. Sizin isteklerinizin başımızın üstünde yeri var.” dedi.

Duygusal anların yaşandığı ziyaretten memnun kalan aile fertleri, AK Parti heyetine teşekkür etti.

Ceylan daha sonra Sungurlu AK Parti Meclis Üyesi Gazi Uzan'ın evinde düzenlenen sahur davetine katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER