Tarım Kredi'den bir indirim müjdesi daha! İşte detaylar

Birçok üründe indirime giden Tarım Kredi'den bir indirim müjdesi daha geldi. Buna göre kasap reyonunda da indirim yapılacağı belirtildi.

Tarım Kredi'den bir indirim müjdesi daha! İşte detaylar

Birçok üründe indirime giden Tarım Kredi'den bir indirim müjdesi daha geldi. Buna göre kasap reyonunda da indirim yapılacağı belirtildi.

Tarım Kredi'den bir müjde daha! 30'dan fazla üründen sonra, kasap reyonunda da indirim yapılacak.

Tarım Kredi'nin son duyurusunda, "Et ve Süt Kurumu tarafından temin edilecek ürünler, kasap reyonu bulunan şubelerimizde kasap reyonu bulunmayan marketlerde ise gerekli hazırlık çalışmalarının yapılmasının ardından paketli olarak en kısa sürede indirimli şekilde satışa sunulacak." denildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tarım Kredi Kooperatifleri kurumlarının kar amaçlı kurulmadığını vurgulayıp, bu marketlerdeki ürünlerin fiyatlarının indirilmesi talimatını verdi. Bunun üzerine ülke genelindeki 1400 Tarım Kredi Kooperatif marketi şubesinde 30'dan fazla üründe indirime gitti. Vatandaşın cebini bir nebze de olsa rahatlatan uygulama dün sabah başladı.

İNDİRİME GİREN ÜRÜNLER

Tarım Kredi Kooperatifleri marketlerinde indirime giren ürünler şöyle: Makarna, un, salça, pirinç, bulgur, mercimek, nohut, fasulye, şeker, ay çiçek yağı, zeytin yağı, tavuk ürünleri, tam yağlı süt, yarım yağlı süt, yumurta, peynir, tereyağı, bal, zeytin, çay, Türk kahvesi, patates, kuru soğan, karpuz, kavun, çamaşır deterjanı, bulaşık deterjanı, çamaşır suyu, sıvı sabun, peçete, rulo havlu, kolonya, bebek bezi.

TARIM KREDİ MARKETLERİNDE YOĞUNLUK

İndirim kampanyası vatandaş tarafından memnuniyetle karşılandı. Sabahın erken saatlerinden itibaren kalkan vatandaşlar, mesainin başlamasıyla Tarım Kredi marketlerine akın etti. İhtiyaçlarını uygun fiyata almak isteyenler, Türkiye genelinde Tarım Kredi marketlerinde yoğunluk oluşturdu.

Kaynak: Medyaradar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER